Soutěže

V tuto chvíli neprobíhají žádné aktuální soutěže. Nenechte si už žádnou ujít a sledujte naši fb stránku nebo instagram. 🙂

UKONČENO – Vyhrajte na Facebooku hru Moje zlato!

Zúčastněte se naší soutěže o kostkovou hru!

Podmínky účasti:
1. Buďte fanouškem naší facebookové stránky.
2. Odpovězte do komentářů pod soutěžní příspěvek na otázku „Hrajete si stále rádi i dětské/rodinné hry? A pokud ano, jaké?“.

Soutěž probíhá na naší stránce sociální síti Facebook od 22. 5. 2022 do 31. 5. 2022 23:59:59. Každý může přidat pouze jeden komentář pod příspěvek.

Následně vylosujeme jednoho výherce, který obdrží hru „Moje Zlato!“.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

UKONČENO – Vyhrajte na Instagramu hru Moje zlato!

Zúčastněte se naší soutěže o kostkovou hru!

Podmínky účasti:
1. Sledujte nás na Instagramu.
2. Odpovězte do komentářů pod soutěžní příspěvek na otázku „Hrajete si někdy rádi i hry určené převážně pro děti? A pokud ano, jaké?“.
3. Označte někoho, s kým si rádi hru Moje zlato! zahrajete.

Soutěž probíhá na našich stránkách sociálních sítí Instagram od 22. 5. 2022 do 31. 5. 2022 23:59:59. Každý může přidat pouze jeden komentář pod příspěvek.

Následně vylosujeme jednoho výherce, který od nás obdrží hru „Moje zlato!“.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Instagramem a Instagram za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Instagramu.

Sledujte naši fb stránku nebo instagram, abyste o žádnou soutěž nepřišli.